Axa Sigorta Efeler LigiDiğer HaberlerGüncel Haberler

Altekma, ‘Son topa kadar’ sloganını tescilledi

‘Son topa kadar’ sloganıyla mücadele ettiği Efeler Ligi’ndeki 43 maçın 15’ini 3-2’lik skorla kapatıp rekor kıran Altekma, hem sahada hem de patent enstitüsünde sloganını resmen tescilledi.

AXA Sigorta Efeler Ligi’ndeki ikinci sezonunda mücadele dolu voleybolu ve sürpriz sonuçlarıyla tüm Türkiye’nin dikkatini çeken Altekma, ‘Son topa kadar’ sloganının patentini aldı. Geçen sezondan bu yana mücadele ettiği Efeler Ligi’ndeki 43 maçın 15’ini 3-2 skorla tamamlayan ve pes etmeyen ruhuyla ön plana çıkan İzmir ekibi, ‘Son topa kadar’ sloganını sahada uygularken Türk Patent Enstitüsü’nde de isim hakkını tescilletti.

‘Son topa kadar’ sloganını sahada tescilleyen teknik heyetimiz ve tüm yaş gruplarında mücadele eden sporcularımıza teşekkür eden Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, “Efeler Ligi’ndeki ilk yılımızda 30 maçın 10’unu 3-2’lik skorla tamamladık. Bu sezonda da ilk yarıdaki 13 karşılaşmasının 5’ini yine bu skorla bitirdik. Bu 3-2’lik sonuçlar sahada rakiplerimize kolay kolay pes etmediğimizin en önemli göstergesi oldu. Son topa kadar mücadele bizim oyun karakterimizin bir parçası olarak ön plana çıktı. Tüm sosyal medya paylaşımlarımızda hashtag olarak kullandığımız ‘Son topa kadar’ sloganını Türk Patent Enstitüsü’nden isim hakkını aldık” dedi. Altekma Efeler Ligi’ndeki 43 resmi maçın 15’ini 3-2 sonuçlandırarak en çok tie-break seti oynayan kulüp oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.