Diğer HaberlerGüncel HaberlerVodafone Sultanlar Ligi

Ataman Güneyligil ve oyunculardan Vakıfbank maçı öncesi açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Başantrenörümüz Ataman Güneyligil ve oyuncularımızdan Vakıfbank maçı öncesi açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımız, Misli.com Sultanlar Ligi 23. hafta mücadelesinde Vakıfbank’ı konuk edecek.

Başantrenörümüz Ataman Güneyligil, takım kaptanımız Gizem Güreşen, oyuncularımız Bihter Dumanoğlu, Fatma Beyaz, Gamze Kılıç ve Su Zent, Vakıfbank maçı hazırlıklarını Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Vakıfbank maçında sahada gerekli mücadeleyi vererek en iyi sonucu alacaklarını belirten Başantrenörümüz Ataman Güneyligil, şu ifadeleri kullandı.

“Dünyanın en önemli takımlarından biriyle oynayacağız. Belki de en önemlisi, en iyi takımı. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz sahada gerekli mücadeleyi verip alabileceğimiz en iyi sonucu alacağız.”

Vakıfbank karşısında en iyi performanslarını sergilemeye çalışacakları söyleyen kaptan Gizem Güreşen ise sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çalışmalar güzel gidiyor. Kar sebebiyle bazı antrenmanları kaçırdık. Vakıfbank maçında da iyi oynamayı istiyoruz. Çok güçlü bir ekip. Böyle güçlü bir ekibin karşısında çok hata yaparsanız ve iyi servis atmazsanız pek şansınız olmuyor maalesef. O yüzden biz iyi servis atıp, mücadelemizi göstererek en iyi performansımızı sergilemeye çalışacağız. Çok az maçımız kaldı. Mümkün olduğunca bütün maçları kazanıp hem yerimizi garantileyip hem de ilk 4 şansımız devam ederken hedefi tutturmaya çalışıyoruz. Umuyorum her şey güzel olur. Bu sezonu da güzel kapatırız.”

Zor bir maç olacağını dile getiren Bihter Dumanoğlu da “Vakıfbank maçına hazırlanıyoruz. Çok zor bir maç bizim için. Elimizden gelenin en iyisini yapıp inşallah galibiyet istiyoruz biz.” ifadelerini kullandı.

Yoğun bir şekilde maça hazırlandıklarını belirten Fatma Beyaz ise “Vakıfbank maçı zorlu bir maç olacak bunun bilincindeyiz. Çok yoğun şekilde çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Vakıfbank maçında iyi bir sonuçla ayrılacaklarını söyleyen Gamze Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çalışmalar çok yoğun geçiyor, zorlu geçiyor. Bugün iki antrenmanımız var, yarın da maçtan önce son antrenmanımızı yapacağız. Her şey güzel geçiyor. İnşallah bu sefer ligin ikinci maçında Vakıfbank’a karşı çok daha iyi sonuçla sahadan ayrılacağımızı düşünüyorum.”

Maçı kazanmak istediklerini ifade eden Su Zent ise “Çalışmalarımız iyi geçiyor. Güzel bir şekilde hazırlanıyoruz. Umarım güzel bir maç olur. Amacımız maçı kazanmak.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.