Voleybol Haberlerini Anlık Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin. 

UYGULAMAYI İNDİR
Milli Takımlar

‘Atatürk 1881-1938’ Filminin Gala Gecesinde Filenin Sultanları Büyük Alkış Aldı

Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesinin öncüsü ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını konu alan “Atatürk 1881-1938” filminin galası, Türkiye’nin dört bir yanından gelen seçkin davetlilerin katılımıyla düzenlenen muhteşem bir gala ile tanıtıldı.

Gala gecesine ayrı bir önem katan unsurlardan biri de A Milli Kadın Voleybol Takımı oldu. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen galanın özet davetlileri arasında Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı liberosu Gizem Örge ve TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Sezgin Eren de vardı.

Gecede davetliler arasında Cumhuriyetin 100’üncü yılında katıldığı tüm kulvarlarda şampiyonluk elde ederek dünya 1 numarası olan ‘Filenin Sultanları’nın’ olmasının anons edilmesi salondan büyük bir alkış aldı.

Davetliler, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve gecede A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı temsilen yer alan Gizem Örge’yi elde edilen büyük başarılardan dolayı kutlarken, bol bol da hatıra fotoğrafı çektirdi.

TVF Başkanı Üstündağ, Cumhuriyetin 100’üncü yılında böyle anlamlı bir filmin galasında yer almaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek filmin yapımcıları Saner Ayar ile Hakan Karamahmutoğlu’na teşekkür etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.