Diğer HaberlerDünya ve AvrupaGüncel Haberler

Eczacıbaşı Dynavit, CEV Avrupa Kupası Şampiyonluğu’nun mutluluğunu medya mensupları ile paylaştı

CEV Avrupa Kupası’nı Allianz MTV Stuttgart’ı geçerek tarihinde ikinci kez kazanan Eczacıbaşı Dynavit, şampiyonluğun mutluluğunu medya mensupları ile paylaştı. Eczacıbaşı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe medya mensuplarının ilgisi yoğun oldu.

Misafirlerinin karşısına şampiyonluk kupaları ve özel hazırlanan şampiyonluk tişörtleri ile çıkan Eczacıbaşı Dynavit voleybolcuları, bu büyük başarıyı elde ettikleri için çok gururlu ve mutlu olduklarını söyledi.

“Bu başarının baş mimarı oyuncularımız”

Medya mensuplarının etkinliğe gösterdiği ilgiden çok mutlu olduklarını belirten Eczacıbaşı Dynavit Baş Antrenörü Ferhat Akbaş ise şu şekilde konuştu:

“Bu etkinlikte bizimle bir araya geldikleri için medya mensuplarına çok teşekkür ederiz. Bu önemli başarıyı kazandığımız için çok mutluyuz. Tabii ki bu başarının baş mimarı oyuncularımız. Yönetimimizin ve teknik ekibimizin de çok büyük desteği oldu bu süreçte. Bizi destekleyen tüm Türkiye’ye, kulübümüze, taraftarlarımıza ve voleybol ailesine teşekkür ediyoruz.”

“Kupayı İstanbul’a getirdiğimiz için çok mutluyuz”

Takım kaptanlarından Tijana Boskovic ise medya buluşmasında şu açıklamaları yaptı:

“Kupayı ikinci kez İstanbul’a getirdiğimiz için çok mutluyuz. Bu başarı için çok çalıştık. Takım halinde gösterdiğimiz performanstan gurur duyuyorum. Bu başarılı performansımızı sezon sonuna kadar sürdüreceğimize ve başarılar elde etmeye devam edeceğimize inanıyorum.”

“Bu kupa, kadınlarımız için çok önemli”

Yine takım kaptanlarından Simge Aköz ise düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Bu kupa, bizim için olduğu kadar kadınlarımız için de çok önemli. Bu kupayı Türkiye’ye ve Türk voleyboluna kazandırdığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Bizi destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz.”

Misli.com Sultanlar Ligi 26. Hafta, Eczacıbaşı Dynavit – Karayolları karşılaşması, 27 Mart Pazar günü, saat 17:00’de  oynanacak ve Misli.com Web ve Mobil TV ekranlarından naklen yayınlanacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.