Diğer HaberlerGüncel HaberlerVodafone Sultanlar Ligi

Galatasaray Kadın Voleybol Takımına Yeni Sponsor

Galatasaray ile QNET, Galatasaray Kadın Voleybol Takımının forma sırt numara altı sponsorluğu için anlaşma imzaladı.

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Kadın Voleybol Takımımızın forma sırt numara altı sponsoru Qnet oldu

Galatasaray ile sporu, sporcuyu her zaman destekleyen doğrudan satış sektörünün temsilcilerinden QNET, Galatasaray Kadın Voleybol Takımımızın forma sırt numara altı sponsorluğu için anlaşma imzaladı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirilen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Turhan Özen ve QNET Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Sayın Cem Geyik katıldı.

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı Başantrenörümüz Ataman Güneyligil ve takım kaptanımız Gizem Güreşen de imza töreninde yer aldı.

Qnet ile yaptıkları iş birliğinin örnek teşkil edeceğini belirten Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Turhan Özen, şu açıklamaları yaptı:

“DÜNYAYA AYNI PENCEREDEN BAKTIĞIMIZ QNET İLE YOLA ÇIKMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ”

“Kıymetli katılımcılar, saygı değer basın mensupları hoş geldiniz. Bugün burada Galatasaray Kadın Voleybol Takımı ve doğrudan satışta bir dünya lideri olan Qnet arasında imzalayacağımız sponsorluk anlaşması için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Qnet 2021-2022 sezonunun devamında Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın forma sırt numara altı sponsoru olarak kadın sporcularımıza destek verecek. Kadınların sosyal ve ekonomik bağımsızlıklarının kazanılması ve korunması adına girişimcilik ve spor sektörlerinin ortak yürütecekleri her türlü çalışmanın katma değer yaratacağından hiçbir kuşkumuz yok. Bu bağlamda Galatasaray Kadın Voleybol Takımı ve Qnet iş birliğinin örnek teşkil edeceğine de inancımız tam. Qnet ile Galatasaray markalarının uyumu aslında sponsorumuzun global mottosunda da izlenilebilir. Dünyaya değer katmak için kendini geliştir Qnet’in global mottosu… Galatasaray sürekli öğrenme ve bireysel gelişimin toplumsal faydaya dönüştürülmesinin en eski ve en kurumsal örneklerinden bir tanesi. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada. Dolayısıyla dünyaya aynı pencereden baktığımız sponsorumuzla bu yola çıkmaktan çok mutluyuz. İş birliğimizin her iki taraf için de verimli olmasını ve yönetim olarak hazır ve iyi bir takım olarak aldığımız takıma bu sezonda yapacağı katkının yanı sıra Qnet ile birlikteliğimizin çok daha iddialı takım kadrosu hazırladığımız önümüzdeki sezonda da devam etmesini diliyorum.”

Qnet olarak çok anlamlı bir sponsorluğa imza attıkları için mutlu olduklarını dile getiren QNET Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Sayın Cem Geyik ise şu ifadeleri kullandı:

“GALATASARAY’IN BAŞARILI KADIN VOLEYBOLCULARI PEK ÇOK KIZ ÇOCUĞUNA İLHAM OLUYOR”

“Galatasaray Spor Kulübü’nün değerli yöneticileri, temsilcileri ve sporcuları, değerli basın mensupları, Qnet adına hepinize hoş geldiniz diyorum. Bugün bizler için çok anlamlı olan bir sponsorluğa imza atıyoruz. Türkiye’nin güzide kulübü Galatasaray’ın kadın voleybol takımının sponsorlarından biri oluyoruz. Bu sponsorluk elbette ki bizim için bir imzadan daha ötesini ifade ediyor. Bu imza uzun süredir yöneticilik yaptığım Qnet şirketinin dünyanın her yerinde sporu ve sporcuyu destekleme misyonunun önemli bir parçasını da oluşturuyor. Yüzden fazla ülkede faaliyet gösteren, globalde Manchester City’nin sekiz yıldır üst üste doğrudan satış sponsoru olan yerel düzeyde de çok sayıda bireysel sporcuya ve takıma sponsor olan Qnet’in Türkiye’de de aynı vizyonla hareket etmeyi sürdürdüğünün önemli bir göstergesini teşkil ediyor. Biz, gençlerin özellikle de kadınların sporda ve her alanda desteklendiğinde büyük başarılara imza atacaklarına inanıyoruz. Bugün sahada ter döken Galatasaray’ın başarılı kadın voleybolcuları Türkiye’nin her köşesinde pek çok kız çocuğuna ilham oluyor. Türkiye Sultanlar Ligi’nin başarılı temsilcisi Galatasaray kadın voleybol takımı sırtında Qnet logosunu görmekten bu camiaya gönül vermiş bir kişi olarak büyük mutluluk duyuyorum. Anlaşmada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, başarıların sarı kırmızı sultanlarla olmasını diliyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.