Diğer HaberlerDünya ve AvrupaGüncel Haberler

Laura Heyrman: “Eczacıbaşı’nda ilk günden beri kendimi takım arkadaşlarıma, yönetime, kulübe ve her maçı kazanmaya adadım.”

Kadınlar CEV Kupası’nda çeyrek final rövanş maçında temsilcimiz Eczacıbaşı Dynavit, Rusya’nın Uralochka-NTMK Ekaterinburg ekibine 3-2 mağlup olmasına rağmen adını yarı finale yazdıran taraf oldu.

Bu karşılaşmanın ardından Eczacıbaşı Dynavit’in Belçikalı orta oyuncusu Laura Heyrman sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu:

Paylaşımın Google çeviri ile çevrilmiş hali şöyle:

“Dün geceki maçta benim hakkımda bu hayalin nasıl oluşturulduğunu gördüğüm için gerçekten üzgünüm çünkü bu, bir insan olarak kim olduğumun ve en önemlisi bir oyuncu olarak kim olduğumun tam tersi. Eczacıbaşı’nda ilk günden beri kendimi takım arkadaşlarıma, yönetime, kulübe ve her maçı kazanmaya adadım.
Bizi bir sonraki seviyeye taşımayı ne kadar önemsediğimi açıklayacak hiçbir kelime yok.
Bu kulübe sahada olduğum kişiyi ve oyuncuyu göstermek, enerjimi ve kazanma tutkumu göstermek için geldim. Benim hakkımda beni üzen ve hayal kırıklığına uğratan bir hikaye duymamak kesin çünkü insanların beni bu şekilde düşünmeye çalışmasına bile inanamıyorum. Takım üyelerimin her birini seviyorum ve onları her zaman sahada en iyisi olmaya zorlayacağım. Birçoğuna sorduğum doğru ve nedenini biliyor musun? Çünkü onlara, bize inanıyorum.

Kızlar, çalışanlar ve kulüple birlikte her gün daha iyi bir takım ve daha iyi oyuncular olmak için kendimizi zorluyoruz.

Bu tür şeyler bizi sadece daha güçlü yapabilir. Ve herkese bu takımın birlikte büyüyeceğini, birlikte savaşacağını ve sonunda birlikte kazanacağını garanti ediyorum. Başka bir çözüm yok.

Dün cev yarı finaline hak kazandık ve bu hayali daha da önemsiyoruz. Ve hikayenin sonunda önemli olan da bu.
Her zaman, her puanı, her seti ve her maçı kazanmak için çok tutkulu (hatta çılgın meraklısı) sahadaki oyuncu olacağım.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Laura Heyrman (@lauraheyrman)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.