Diğer HaberlerGüncel Haberler

Şehrin Sigortacısı ile Göztepe güçlerini birleştiriyor

Sektöründeki faaliyetlerini, 20 yıllık tecrübesiyle sürdüren ve eğitimli kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti sunan Mert Grup Sigorta, şanlı tarihiyle İzmir’i birçok spor dalında temsil eden Göztepe Spor Kulübü Voleybol Takımı’na yeni markası “Şehrin Sigortacısı” ismiyle sponsor oluyor.

2020 yılından bu yana voleybola desteğini arttırarak devam eden Mert Grup Sigorta, yapılan görüşmeler neticesinde Göztepe Spor Kulübü’nün Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden takımına sektörün yeni markası “Şehrin Sigortacısı” ismi ile göğüs sponsoru oldu.

“AMAÇ VOLEYBOLUN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAK”

Şirket, 2020 yılında kadın odaklı spor stratejisiyle Mert Grup Sigorta Kadın Voleybol Takımı’nı kurmuş aynı yıl Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden Kalecik Belediyespor’a ise Sigorta Shop markasıyla sponsor olmuştur. İki takımda mücadele ettikleri sezonu şampiyonlukla tamamlarken Mert Grup Sigorta Kadın Voleybol Takımı, bu sezon Avrupa’nın önemli liglerinden olan Sultanlar Ligi’nde mücadele ediyor.

Voleybolun tüm alanlarına desteğini sağlayan Mert Grup Sigorta, 2020-2021 sezonundan itibaren iki yıllığına olmak üzere Kadınlar Voleybol 1. Ligi’ne “Sigorta Shop” markası ile ligin isim sponsoru olurken, İzmir’de bulunan Atatürk Voleybol Spor Salonu Sigorta Shop Spor Kompleksi’nin de isim sponsoru olmuştur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.