Güncel HaberlerVoleybol Manşet

Suwen, Filenin Sultanları’nın Resmi Sponsoru Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen ile yaptığı anlaşmayla başarılarıyla ülkemizi gururlandıran A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru oldu.
Suwen, Türkiye Voleybol Federasyonu ile imzaladığı anlaşma kapsamında 3 yıl boyunca Filenin Sultanları’nın resmi sponsoru olacak.
TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yapılan sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Türkiye Voleybol Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer, Suwen Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bolluk, A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları Kübra Akman ve Elif Şahin’in katılımıyla  gerçekleştirildi.

SUVEN ARTIK AİLEMİZDEN BİRİ

İmza töreninde konuşma yapan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söyledi: “Yine güzel bir günde yine güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Türk voleybolu bugün geldiği noktada güzel bir paydaş daha voleybol ailemize katılıyor. Suwen artık ailemizden biri. Cumhuriyetimizin 100. yılında Türk voleybolunun neler yaptığını, dünyada ve Avrupa’da hangi konumda olduğunu ve daha neler yapacağının çalışması içindeyiz. Bu yıl; 3 kupa 5 hedef yakalayan, dünya sıralamasında zirvede yer alan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın önünde Paris 2024 Olimpiyatları hedefi var. Hedefimiz orada da kürsüde yer alarak madalya kazanmak. Sponsorların desteğiyle daha büyük hedeflere ulaşacağımıza inanıyorum. Bu anlaşmada emeği geçen Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer ve Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk başta olmak üzere tüm Suwen ailesine teşekkür ediyor, atılan imzaların Türk voleyboluna hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

KADINLAR İÇİN KADINLARLA

Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk ise başarılarıyla ülkemizi gururlandıran A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı desteklemekten dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi. Bolluk sözlerini şöyle sürdürdü:
“%90 kadın çalışan oranımızla, “Kadınlar için Kadınlarla” yaklaşımı ile tasarlayıp ürettiğimiz el emeği ürünleri yine kadınlarla buluşturuyoruz. Mağazalarımız ve üretimimizdeki çalışanlarımızın %100’ünü kadın çalışanlarımız oluşturuyor. Bugün geldiğimiz noktayı, başarılarımızı kadınlara borçluyuz. Kendi şirketimizde olduğu gibi ülkemizde de kadınların başarılarıyla gurur duyuyoruz. Özellikle A Milli Kadın Voleybol Takımımızın elde ettiği başarılar, bize yaşattığı gurur ve mutluluk çok değerli. Biz de kadınlar için kadınlarla çalışan bir şirket olarak Türkiye’de kadın voleybolunun başarısına destek vermek amacıyla 2023 – 2026 yılları arasında resmi sponsor olmaya karar verdik. Bundan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Dünyada adımızı duyuran, başarılarıyla hepimizi gururlandıran A Milli Kadın Voleybol takımımız başta olmak üzere kadınları her daim desteklemeye devam edeceğiz. Bu anlaşmanın Cumhuriyetimizin 100.yılına denk gelmesi de bizim için ayrı bir öneme sahip. Cumhuriyet çok şampiyonlar gördü ve görmeye devam edecek.”
A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcularından Elif Şahin, “Bugün burada olduğumuz için çok mutluyuz. Suwen çok büyük bir marka. Umarım böyle bir marka ile çok daha büyük başarılara imza atarız” dedi.
A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Kübra Akman da, “Böyle güzel bir marka ile yolumuza devam ettiğimiz için çok mutluyuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
İmzaların atılmasın ardından TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, günün anısına Suwen Yönetim Kurulu Başkanı Birol Sümer ve Suwen Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bolluk’a teşekkür plaketi ve milli takım forması takdim etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.