Alt ManşetGüncel Haberler

Turkuvaz Medya Spor Zirvesi’nde Türk Voleyboluna İki Ödül

Sayın Basın Mensubu; Turkuvaz Medya Grubu tarafından düzenlenen Spor Zirvesi, Turkuvaz Medya Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Zirve, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan ve spor camiasından çok sayıda davetlinin katılımıyla düzenledi.

A Spor Programcısı Melike Çelik’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen ‘Voleybol Ülkesi Türkiye’ özel oturumunda Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Çelik, elde edilen başarıların hikayelerini anlattılar.

Oturumun ardından düzenlenen ödül töreninde Fotomaç Süper Lig’in En İyileri Ödülleri de sahiplerini buldu. Törende, ‘Türk Voleybolunda Tarih Yazanlar Ödülü’ne Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve A Milli Kadın Voleybol Takımı layık görüldü.
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a ödülünü, A Spor Yorumcusu Reha Kapsal takdim etti. A Milli Kadın Voleybol Takımımızın ödülünü ise takım menajeri Pelin Çelik aldı. Pelin
Çelik’e ödülü Fotomaç Gazetesi Yazarı Cenk Atılgan takdim etti.
Törenin sonunda; Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak ve TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremde hayatını kaybeden Hatayspor’un sportif direktörü Taner Savut’un iki kız çocuğuna verilmek üzere eşi Pınar Savut’a milli takım forması takdim etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.