Diğer HaberlerGüncel Haberler

TVF ile Bee Goddess Arasında Sponsorluk Anlaşması Yapıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Bee Goddess arasında 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Sembollerin anlamını ve gücünü taşıyan, dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı iş birliğiyle Voleybol Milli Takımlar resmi sponsorlarından biri oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Bee Goddess arasındaki basın toplantısı, TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yapıldı.

Basın toplantısına; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan, TVF Organizasyon ve Pazarlama Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar, TVF Denetleme Kurulu Üyesi Umut Bağlı, Bee Goddess Kurucu & Kreatif Direktörü Ece Şirin, Bee Goddess Genel Müdürü Cem Şirin, A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Zehra Güneş, A Milli Erkek Voleybol Takımı sporcusu Vahit Emre Savaş ile basın mensupları katıldı.

İmzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Bee Goddess, Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki Voleybol Milli Takımları ile iş birliğinde bulunacak.

Açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söyledi:

“Çok değerli Bee Goddess Kurucu & Kreatif Direktörü Ece Şirin, Bee Goddess Genel Müdürü Cem Şirin, Bee Goddess ailesi, Filenin Sultanları’ndan Zehra Güneş, Filenin Efeleri’nden Emre Savaş ve sayın basın mensupları, bu özel günde yanımızda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim.

Sponsorlarımız bize güç veriyorlar. Güzel günler geçiren Türk voleybolu daha büyük başarılara nasıl imza atar, bunun çalışması içinde paydaşların, sponsorların çok önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Bize, yolumuzda yalnız olmadığımızı hissettiriyorlar. Türk sporunun, ülkemizin yüz akı olan voleybol başarılarla dolu günler yaşıyor. Takım sporlarında olimpiyatlara katılan tek branşın voleybol olması, Milletler Ligi’nde bir grubun maçlarını İstanbul’da oynaması, erkek milli takımımızın da 38 yıl aradan sonra dünya şampiyonasında yer alması bu yıl yine dolu dolu voleybolun konuşulacağını gösteriyor. Bunlar bizim için büyük gurur.

Sponsorluk anlaşmasının üç yıllık olduğunu söyleyen Üstündağ: “Voleybolun marka değerinin daha önemli noktalara gelmesi için sponsor desteklerine ihtiyacımız var. Bee Goddess milli takımlar resmi sponsoru olarak gücümüze güç katacak.”

Voleybolda Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi yarı finalinde Fenerbahçe Opet ile VakıfBank arasında dün oynanan karşılaşmayı da değerlendiren Üstündağ şunları kaydetti:

“Türk voleybolu dünyanın ve Avrupa’nın en iyi ligi. Milli takımlarda ve kulüpler bazında başarılarımız ortada ama yeterli değil. Çıtamız daha da yüksek. Bugünkünden daha büyük başarılar kazanmak istiyoruz. Dünkü maçta seyirci muhteşemdi. Dışarıda kalan seyirciler oldu. Takımların centilmence mücadelesi muhteşemdi. Dünkü atmosfer ve oyun kalitesi çok üst düzeydi. Bir voleybolda olması gereken her şey vardı. Final biletini VakıfBank aldı. Umarım VakıfBank finali de alıp ülkemize Avrupa’nın en büyük kupasını getirecek. Fenerbahçe’yi de kutluyorum. Voleybol adına olabilecek en güzel mücadeleyi verdiler.”

Bee Goddess Direktörü Ece Şirin bu sponsorluğun kendisini çok heyecanlandırdığını belirterek, “Bu değerli ailenin, bu platformun yeni bir üyesi olarak çok büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Sayın Başkanla daha önce yaptığımız konuşmada ondan büyük bir enerji aldım. Voleybolun geldiği yeri bir kez daha gördüm. En büyük misyonum Türkiye’nin manevi değerlerinin ışığıyla tüm dünyayı aydınlatmak. Bu yolculuğumda en heyecan duyduğum gün bugün. Amacımız ortak başarı ve Türkiye’nin bir spor ülkesi olması.” şeklinde konuştu.

A Milli Kadın Takımı sporcusu Zehra Güneş “Bu sponsorluk haberini ilk aldığımda çok mutlu oldum. Bizim daha fazla ışıldamamıza yardım edeceğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Sponsorlukta emeği geçen herkese teşekkür eden A Milli Erkek Takımı sporcusu Vahit Emre Savaş da bu desteğe sahada en iyi şekilde cevap vermeye çalışacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından, TVF Başkanı Üstündağ, Türk voleyboluna gösterdikleri destek ve katkılardan dolayı Bee Goddess Kurucu & Kreatif Direktörü Ece Şirin ile Bee Goddess Genel Müdürü Cem Şirin’e teşekkür plaketi, top ve adlarının yazılı olduğu milli takım forması takdim etti.

Bee Goddess Kurucu & Kreatif Direktörü Ece Şirin de milli voleybolculara özel hediyeler takdim etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.