Voleybol Haberlerini Anlık Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin. 

UYGULAMAYI İNDİR
Alt Yapı

Galatasaray Midi Kız ve Küçük Kız Voleybol Takımlarından Başkan Dursun Aydın Özbek’e ziyaret

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Türkiye 3.’sü Midi Kız ve Küçük Kız Voleybol Takımı oyuncularını ağırladı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Global Stadyumu’nda gerçekleşen ziyarete Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara ve Galatasaray Voleybol Altyapı Menajeri Ahmet Reşat Arığ da katıldı.

Başkan Dursun Aydın Özbek ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, ziyaretin ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Özbek, “Bu seneki şampiyonluklar, alınan dereceler son derece önemli. Cumhuriyetin 100. yılı. Galatasaray, Cumhuriyetin 100’üdür. Hem profesyonel hem de amatör seviyede başarıyla bu seneyi tamamlayacağız inşallah. Genç kardeşlerime, hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bu kupaların değeri çok yüksek. Altyapıdan gelen, kendi yetiştirdiğimiz oyuncularımız böyle bir başarı sağladığı zaman biz çok memnun oluyoruz. Çünkü bu manada yetiştirici bir kulübüz. Başarıları bizi gururlandırıyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum, gözlerinden öpüyorum. Hocalarıma teşekkür ediyorum. Yöneticimiz Mehmet kardeşime teşekkür ediyorum, o da büyük emek sarf ediyor. Sağ olsunlar, var olsunlar Galatasaray’ın yüzünü hep ak çıkarıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara ise şunları söyledi:

“Galatasarayımızın geleceği, şubemizin geleceği bu gençlerimiz. Yeni bir yapılanmaya gittik, komple kadroyu değiştirdik. İdari kadroda birtakım ilavelerde bulunduk. Onların katkıları da aynı hocalarımızınki gibi çok değerli bizim için. Bir takım halinde aynı başarılara ulaşmak için el birliğiyle çalışıyoruz.”

Midi Kız ve Küçük Kız Voleybol Takımı oyuncuları daha sonra Stadyum müzesini gezdi ve Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı A. Aykutalp Derkan ile bir araya geldi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.