Diğer HaberlerGüncel Haberler

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Balıkesir’de Ziyaretlerde Bulundu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç ve Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı İrfan Sarıgül, 2022 CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri 1. Raunt Balkan Şampiyonası üçüncü gün karşılaşmaları öncesinde Balıkesir’de ziyaretlerde bulundular.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ; Balıkesir Valisi Hasan Şıldak’ı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’yı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan’ı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerde Balıkesir’de voleybolun geliştirilmesinin yanı sıra voleybola olan ilginin daha da artırılması üzerine görüş alışverişi yapıldı. Balıkesir il ve ilçe yönetimleriyle birlikte çalışmalar yapılması yönünde ortak görüş birliğinde bulunuldu.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Balıkesir’de devam eden CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri Balkan Şampiyonası 1.Raunt karşılaşmalarına katkı ve desteklerinden dolayı Balıkesir Valisi Hasan Şıldak’a teşekkür plaketi ve isminin yazılı olduğu forma, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a maç topu; Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan’a, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’na arkasında isimlerinin yazılı olduğu forma takdim etti.

TVF Başkanı Üstündağ, ziyaretler esnasında Havran Fatih Belediyespor Kadın Voleybol Takımı sporcularıyla bir araya gelerek sohbet etti. Ziyarette, Havran Fatih Belediyespor Kadın Voleybol Takımı sporcuları, TVF Başkan Üstündağ’a günün anısına flama takdim etti.

Ayrıca Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu da günün anısına TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a plaket takdim ettiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Select Language»
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.